Szkoła języka

rosyjskiego

JEDYNA TAKA SZKOŁA W GDAŃSKU, SOPOCIE I GDYNI

Podróż Koleją Transsyberyjską

Kochani!!! Zapraszamy Was w podróż życia!!!

Miło nam ogłosić, że dzięki współpracy z Państwowym Uniwersytetem w Irkucku nasza Szkoła jako partner na Polskę zyskała możliwość organizacji dla Was Letniej Szkoły języka rosyjskiego nad Bajkałem:))))
W przyszłym roku na przełomie lipca i sierpnia zabieramy Was na kilkanaście dni intensywnych kursów języka rosyjskiego połączonych ze zwiedzaniem jednego z najpiękniejszych zakątków Rosji - Jeziora Bajkał.

Szkoła Letnia podzielona będzie na 3 etapy: pierwszy - obejmuje podróż Koleją Transsyberyjską na trasie Moskwa-Irkuck 3 dni, 7 h, drugi - 10 dni stacjonarnych kursów języka rosyjskiego na Uniwersytecie Irkuckim, trzeci - 2 weekendowe wycieczki na wyspę Olchon oraz do miejscowości Bolszyje Koty, które stanowią bazę naukowo-dydaktyczną UI oraz bazę turystyczną bezpośrednio nad Jeziorem Bajkał.

Za nauczanie na miejscu oraz wycieczki odpowiadają wykładowcy oraz wolontariusze Państwowego Uniwersytetu w Irkucku. Podróż Koleją Transsyberyjską Moskwa-Irkuck oraz dojazd Warszawa-Moskwa i powrót Irkuck-Moskwa organizować będziemy grupowo dla wszystkich Uczestników Szkoły Letniej.
Podróż Koleją Transsyberyjską to ponad 3 dni językowej praktyki z nosicielami języka, wspaniała przygoda i nowe znajomości. Nauka na Uniwersytecie Irkuckim to możliwość pogłębienia znajomości języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wycieczki fakultatywne - Jezioro Bajkał w pełnej krasie.

Orientacyjne wydatki:

  • Koszt zakwaterowania i nauki na UI: 22 800 RUB
  • Koszt wycieczek fakultatywnych, włączając transport: 16 000 RUB
  • Wiza: bezpłatna
  • Dodatkowo: transport Warszawa-Irkuck-Warszawa; wyżywienie; ubezpieczenie (niebawem schemat wyjazdu i przybliżone ceny biletów)

Ta podróż to nasze marzenie, które dzięki współpracy zawartej z Państwowym Uniwersytetem w Irkucku mamy okazję spełnić razem z Wami. Szczegółowy program Szkoły Letniej oraz kosztorys wyjazdu przedstawimy już wkrótce, a tymczasem rezerwujcie urlopy, zbierajcie oszczędności i szykujcie się na wyjazd życia razem z Rasputinem!!! MAMY PÓŁ ROKU, ABY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PODRÓŻY POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!!:)
Zapisy na podróż Koleją Transsyberyjską przyjmuje nasz łódzki oddział: 514-799-603 lub kontakt@szkola-rasputin.pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Telefon: 537-514-512
E-mail: