Szkoła języka

rosyjskiego

JEDYNA TAKA SZKOŁA W GDAŃSKU, SOPOCIE I GDYNI

Wyjazdy

Najlepszą formą weryfikacji znajomości języka jest jego praktyczne użycie, dlatego też otworzyliśmy przed naszymi Słuchaczami możliwość wykorzystania zdobytych u nas umiejętności w naturalnym środowisku. Kilka razy w roku organizujemy wyjazdowe kursy języka rosyjskiego, prowadzone zarówno przez lektorów naszej Szkoły, jak i wykładowców współpracujących z nami Uniwersytetów. Do tej pory samodzielnie przeprowadziliśmy kursy języka rosyjskiego w Smoleńsku, Sankt Petersburgu i Moskwie. Były to wyjazdy, które pozwoliły połączyć naukę języka z wycieczką krajoznawczą.

W roku szkolnym 2016/2017 nawiązaliśmy współpracę z rosyjskimi uczelniami w Archangielsku i Irkucku. Partnerstwo Federalnego Uniwersytetu im. Łomonosowa w Archangielsku i Państwowego Uniwersytetu w Irkucku dało nam szansę współorganizacji Letnich Szkół, podczas których w trakcie dwutygodniowej nauki wszyscy zainteresowani mogą pogłębiać swoją znajomość języka rosyjskiego. W czerwcu 2017 r. pierwsza grupa 17-tu naszych Słuchaczy brała udział w kursach na Uniwersytecie w Archangielsku. Dzięki wykwalifikowanym wykładowcom oraz stosowanej przez nich metodzie "zanurzenia" w języku Uczestnicy znacząco podwyższyli swoje umiejętności.

  • W czerwcu 2018 wybieramy się do Archangielska już po raz drugi. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wspaniałej przygodzie!!!
  • Wakacje 2018 to dla nas także nowe projekty. Tym razem zabieramy Was w podróż Koleją Transsyberyjską na kursy w Irkucku!!! Szczegółowe informacje odnośnie wszystkich naszych wyjazdów znajdują się poniżej.

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Telefon: 537-514-512
E-mail: