Szkoła języka

rosyjskiego

JEDYNA TAKA SZKOŁA W GDAŃSKU, SOPOCIE I GDYNI

Szkolenia dla Firm i Instytucji

Oferta dla Firm różni się formą i strukturą zajęć od naszej regularnej propozycji kursów.

Kursy dla Firm noszą nazwę „szytych na miarę”. Oznacza to, że program nauczania, godziny zajęć, częstotliwość lekcji i materiały dydaktyczne opracowywane są według zapotrzebowania klienta firmowego. Najczęściej zajęcia tego typu odbywają się w siedzibie Firmy, istnieje również możliwość zajęć w naszych salach wykładowych.

Proces rozpoczęcia współpracy szkoleniowej rozpoczyna się od przeprowadzenia organizacyjnego spotkania połączonego z lekcją pokazową. Na lekcji kadra Firmy biorąca udział w szkoleniu nakreśla charakter zajęć, tematykę zajęć, oczekiwania. Delegowany przez nas lektor prowadzi bezpłatną lekcję próbną badając przy tym poziom zaawansowania językowego Słuchaczy i prezentując nasze metody. Następnie po zweryfikowaniu potrzeb Firmy opracowujemy plan nauczania, który w przypadku szkoleń dla Firm najczęściej łączy w sobie naukę języka rosyjskiego ogólnego z obszarem leksyki branżowej, przygotowujemy odpowiednie materiały szkoleniowe (podręczniki plus autorskie skrypty) i rozpoczynamy regularne kursy. Grafik spotkań całkowicie dostosowany jest do potrzeb Firmy.

Wycena szkolenia zależy od indywidualnych ustaleń. Lekcja pokazowa jest bezpłatna. Szczegółowych informacji udziela sekretariat: kontakt@rasputin-szkola.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Telefon: 537-514-512
E-mail: