Szkoła języka

rosyjskiego

JEDYNA TAKA SZKOŁA W GDAŃSKU, SOPOCIE I GDYNI

Rasputin - Nowa szkoła języka rosyjskiego w Trójmieście

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin to efektywna nauka języka w ramach zajęć indywidualnych, grupowych oraz szkoleń instytucjonalnych. Nasza wizytówka to wykwalifikowani lektorzy, którzy stosując komunikatywną metodę nauczania i opracowane przez nas materiały dydaktyczne potrafią szybko przełamać barierę językową i skutecznie nauczać. Na rynku funkcjonujemy już od 2009 roku. Pierwsza siedziba naszej Szkoły powstała w Łodzi. Dzięki bogatej ofercie kursów, profesjonalizmowi lektorów, kameralnej atmosferze i wypracowanemu programowi nauczania staliśmy się wiodącą szkołą języka rosyjskiego w województwie łódzkim. W 2014 r. postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność otwierając filię w Poznaniu, gdzie na chwilę obecną jesteśmy jedyną szkołą języka rosyjskiego i z sukcesami przygotowujemy naszych Słuchaczy do wszelkich egzaminów i wyzwań językowych. Kolejny krok w naszym rozwoju to otwarcie oddziału w Trójmieście. Dla wygody mieszkańców wybrzeża w 2016 r. otworzyliśmy pododdziały w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, gdzie lektorska kadra pozostaje do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy licencjonowanym partnerem Moskiewskiego Instytutu Puszkina. W ramach naszej współpracy prowadzimy kursy przygotowawcze do certyfikatów Instytutu, przeprowadzamy również w naszych oddziałach sesje egzaminacyjne, które skupiają kandydatów z całej Polski.

Firmom i instytucjom oferujemy kompleksową obsługę szkoleniową z zakresu nauczania języka rosyjskiego oraz tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych.

Szkoła Rasputin działa przy założonej przez naszych lektorów i dyrekcję Fundacji Języka i Kultury Rosyjskiej, dzięki czemu możemy wyjść poza ramy zwykłej szkoły języków obcych i organizować dodatkowe projekty kulturalne, takie jak np. klub filmu rosyjskiego, warsztaty języka rosyjskiego w przedszkolach czy na Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

Od zeszłego roku dla naszych Słuchaczy organizujemy także kursy języka rosyjskiego w Rosji. Do tej pory odwiedziliśmy Smoleńsk, Petersburg i Moskwę. W poprzednim roku szkolnym zostaliśmy wyjazdowym ośrodkiem języka rosyjskiego w Archangielsku. Dzięki współpracy z Federalnym Uniwersytetem im. M. Łomonosowa co roku nasi Słuchacze mogą wyjeżdżać na dwutygodniowe kursy i uczyć się języka wraz z wykładowcami uczelni. Pierwsza edycja wspólnej Szkoły Letniej za nami.

W tym roku przed nami nowe wyzwania. Zapraszamy naszych Słuchaczy oraz wszystkich chętnych w podróż Koleją Transsyberyjską. Na przełomie lipca i sierpnia 2018 wraz z Państwowym Uniwersytetem w Irkucku organizujemy kursy letnie, na które popędzimy Koleją:) Szczegóły dotyczące wszystkich poprzednich i planowanych wyjazdów znajdują się w zakładce Kursy wyjazdowe (rozwiń).

Powodów, dla których warto dołączyć do Rasputina jest wiele: skuteczna metoda, wykwalifikowana kadra, kameralne grupy, bogata oferta zajęć, certyfikaty Instytutu Puszkina, kursy wyjazdowe, autorskie materiały. Od lat uczymy tego, na czym znamy się najlepiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów !!!

  • RUSZYŁY ZAPISY NA SEMESTR LETNI 2018. SPRAWDŹ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY!

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Telefon: 537-514-512
E-mail: