Szkoła języka

rosyjskiego

JEDYNA TAKA SZKOŁA W GDAŃSKU, SOPOCIE I GDYNI

Certyfikaty Instytutu Puszkina

Szkoła Języka Rosyjskiego Rasputin podjęła współpracę z Instytutem im. A. Puszkina w Moskwie w zakresie certyfikacji znajomości języka rosyjskiego w 2012 r. Wtedy w naszym ośrodku w Łodzi została przeprowadzona pierwsza sesja egzaminacyjna. Od tamtej pory sesje egzaminacyjne odbywają się w naszych oddziałach co roku, biorą w nich udział kandydaci z całej Polski.

Do egzaminów mogą przystępować wszyscy chętni, zarówno Słuchacze naszej Szkoły, jak i osoby nieuczestniczące w kursach organizowanych przez nasz ośrodek. Ze względu na to, że co roku przyciągamy coraz większą liczbę zainteresowanych zdobyciem certyfikatu staramy się, aby sesje egzaminacyjne odbywały się w komfortowych warunkach. Zapewniamy przebieg egzaminów w przestronnych salach konferencyjnych hoteli, poczęstunek i opiekę naszych lektorów.

Podczas sesji można przystąpić do certyfikatów na wszystkich poziomach zaawansowania w ramach języka rosyjskiego ogólnego, w biznesie, w turystyce, a także w systemie TRKI. Jako ośrodek egzaminacyjny, dzięki wsparciu Instytutu Puszkina mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu Słuchaczy do sesji egzaminacyjnych. Przygotowujemy kandydatów całościowo kształcąc wszystkie umiejętności wymagane podczas egzaminu: rozumienie tekstu czytanego, słuchanego, wypowiedź pisemną, umiejętności leksykalno-gramatyczne, wypowiedzi ustne. Wszyscy Słuchacze przystępujący do egzaminów Puszkina z ramienia naszej Szkoły osiągali na egzaminach wynik pozytywny.

  • Sesje egzaminacyjne Instytutu Puszkina odbywają się w Szkole raz w roku. Kolejna, już VII sesja certyfikacji odbędzie się w naszym ośrodku na przełomie czerwca i lipca 2018. O wszystkich szczegółach dotyczących przebiegu egzaminu dowiesz się poniżej.
  • Jeśli chcesz przygotować się do egzaminów na certyfikaty zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą kursów w semestrze letnim 2018 (TUTAJ). Z nami zdasz na 100%.

Chcesz dowiedzieć się więcej...?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!


Szkoła języka rosyjskiego RASPUTIN

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Telefon: 537-514-512
E-mail: